bart
Piotr Pietruszyński
Prezes Zarządu

 

piotr@bart.pl

bart
Michał Zarzecki
Dyrektor ds. sprzedaży

601 257 709

zarzecki@bart.pl

bart
Grzegorz Kaniuk
Kierownik ds. logistyki

501 614 895

grzegorz.kaniuk@bart.pl

bart
Daniel Zarzecki
Menedżer ds. sprzedaży i rozwoju

609 463 043    daniel@bart.pl

Stanislav Adamowicz
Menedżer ds. eksportu- Rynki wschodnie

722 110 157
stanislav.adamowicz@bart.pl

bart
Agnieszka Pasiorowska
Menedżer ds. sprzedaży

693 079 526
agnieszka.pasiorowska@bart.pl

Paweł Kafara
Menedżer ds. rozwoju sprzedaży

722 110 155
pawel.kafara@bart.pl

Anna Drożdżek
Specjalista ds. sprzedaży

501 614 889
anna.drozdzek@bart.pl

bart
Paula Półtorak
Specjalista ds. sprzedaży

604 141 106
paula.poltorak@bart.pl

Anna Hołownia
Specjalista ds. sprzedaży

722 110 156
anna.holownia@bart.pl

bart
Żaneta Adamczyk
Specjalista ds. sprzedaży

603 134 333
zaneta.adamczyk@bart.pl

Justyna Kacprzak
Specjalista ds. sprzedaży

501 614 894
justyna.kacprzak@bart.pl

bart
Agnieszka Winek
Specjalista ds. obsługi klienta

604 142 455
agnieszka@bart.pl

Małgorzata Budek
Asystent ds. sprzedaży

693 079 215
malgorzata.budek@bart.pl

bart
Aneta Makieła
Asystent ds. sprzedaży

722 110 154
aneta.makieła@bart.pl

Daria Drałus
Asystent ds. Sprzedaży

693 653 185
daria.dralus@bart.pl