praca bart

AKTUALNE REKRUTACJE

BART jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Regularnie zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy osób na różne stanowiska związane m.in. z produkcją, R&D, sprzedażą (tak na rynku polskim jak i za granicą) i inne. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w miłym zespole.

Prosimy o aplikowanie przez formularz aplikacyjny poniżej (UWAGA: warunkiem poprawnej aplikacji jest udzielenie pierwszej, podstawowej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz załączenie CV w formie pliku MS Office- pdf lub doc).

FORMULARZ APLIKACYJNY

Przed przystąpieniem do rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i treściami zgód dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów

Zgoda na przetwarzanie danych (niezbędna do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym)

Może Pan/Pani wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@bart.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Zgoda na dodatkowe informacje

Zgodnie z artykułem 22¹ ustawy z 26 czerwca 1974 – Kodeksu pracy, jest Pani/Pan zobowiązany podać swoje konkretne dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wykształcenie, historia zatrudnienia („Dane Osobowe”), w celu wzięcia udziału w naszych procesach rekrutacyjnych. Nie ma Pani/Pan obowiązku przekazywania dodatkowych danych osobowych. Pani/Pana zgoda na przetrwanie Dodatkowych Danych Osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chce Pani/Pan udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@bart.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.

Zgoda na przyszłe procesy

Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w przypadku rekrutacji na inne stanowisko, prosimy o niezaznaczanie zgody. Może Pan/Pani wycofać zgodę w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem daneosobowe@bart.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem.