SIAL Paris 2022

SIAL Paris to jedno z największych wydarzeń w branży spożywczej na świecie. Co dwa lata producenci, importerzy, nabywcy i sprzedawcy detaliczni, specjaliści ds. mediów oraz niezależne stowarzyszenia działające w sektorze "food" spotykają się w największej hali wystawienniczej w Paryżu na pięć dni wypełnionych inspiracjami, debatami, wymianą myśli i poglądów.

Zespół Bart wziął udział w targach prezentując pełną gamę naszych produktów. Największym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko cieszyła się nasza marka Liposovit®, innowacyjne rozwiązanie kapsułkowania witamin i minerałów w formach liposomalnych opracowane w celu przełamywania barier wchłaniania organizmu.

Otrzymaliśmy również aż dwie nagrody SIAL Innovation Awards za Vitamin D3 clear emulsion, która występuje w postaci klarownej emulsji, nadającej się do wielu zastosowań, takich jak: soki, napoje, cukierki, galaretki, syropy, napoje sportowe i funkcjonalne. Drugim nagrodzonym produktem, prezentowanym również na naszym stoisku, był Sweet flavour, w 100% naturalny aromat, który wzmacnia odczucie słodyczy przy jednoczesnej redukcji zawartości substancji słodzących.

Pośród innych produktów z naszej oferty, wszystkie wyżej wymienione produkty były także prezentowane na naszym stoisku. Nasi goście mogli je zobaczyć i skosztować, co stanowiło wręcz doskonały wstęp do każdego spotkania, jakie odbywały się podczas tagów SIAL Paris 2022. Dziękujemy za wszystkie owocne wizyty - były one dla nas niezwykle ważne.


© 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt www: 84.pl
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle