Farmacja i suplementy diety

Witaminy i minerały liposomalne

Liposovit® ADEK Junior Direct

Liposovit® ADEK Junior DIRECT to innowacyjny suplement diety dla dzieci i młodzieży o unikatowych właściwościach. Selektywny dobór substancji aktywnych połączony z nowatorską technologią liposomalną oraz wiedzą naukowców i technologów pozwolił na otrzymanie produktu skutecznego w działaniu i wysoce bezpiecznego.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-B12

W wyniku prac Działu Badań & Rozwoju BART uzyskano Liposovit®-B12, liposomalną formę biologicznie aktywnej metylokobalaminy (MeCbl). Produkt dostępny jest w formie jednorodnego proszku, co nadaje mu dodatkowe pożądane właściwości technologiczne. Zastosowane przez nas nowatorskie rozwiązanie zwiększa biodostępność MeCbl w porównaniu z jej konwencjonalną postacią oraz istotnie poszerza możliwości aplikacyjne produktu.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-C DIRECT

Kontynuując innowacyjną technologię zamykania składników aktywnych w cząsteczkach nanolipidów, stworzyliśmy granulowaną formę liposomalnej witaminy C pod marką Liposovit®-C DIRECT, dedykowaną do stosowania w produktach szybkorozpuszczających się lub do bezpośredniego spożycia. Unikatowa liposomalna forma witaminy C pomaga ominąć bariery trawienne i trafia bezpośrednio do komórek organizmu nie podrażniając przewodupokarmowego. Dodatkowo Liposovit®-C DIRECT charakteryzuje się zwiększoną biodostępnością w stosunku do standardowej witaminy C, co skutecznie wspiera nasz układ odpornościowy.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-C

Liposovit®-C to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość i najnowszą technologię opracowaną w celu przełamania barier absorpcyjnych organizmu. Zamknięcie witaminy C wewnątrz cząsteczki liposomu determinuje jej wysoką biodostępność oraz stabilność. Unikatowa, liposomalna forma umożliwia transport celowany, który zapewnia łatwą penetrację witaminy C do komórek.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-D3

Korzystając z innowacyjnej technologii zamykania substancji aktywnej w cząsteczkach nanolipidów, liposomalna witamina D3 to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość i maksimum działania. Unikatowa liposomalna otoczka pomaga ominąć bariery trawienne, chroniąc witaminę D3 przed zniszczeniem oraz transportować witaminę D3 bezpośrednio do komórek organizmu. Dzięki nowoczesnej formule Liposovit®-D3 charakteryzuje się zwiększoną biodostępnością oraz stabilnością przez co skutecznie wspiera nasze zdrowie.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-D3 VEGAN

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu technologicznemu, polegającemu na zamknięciu w liposomach wegańskiego cholekalcyferolu oraz dehydratacji uzyskanych cząstek, uzyskaliśmy produkt o unikalnych właściwościach technologicznych i biologicznych. W porównaniu z tradycyjnymi formami witaminy D3, Liposovit®-D3 VEGAN cechuje zwiększona wchłanialność i wyższa biodostępność. Podniesienie efektywności suplementacji sprawia, że nasz nowoczesny — w pełni biokompatybilny — produkt skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-Fe

Liposovit®-Fe to liposomalne żelazo (diglicynian) w formie proszku. Produkt stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie efektywną suplementacją żelaza, szczególnie wśród kobiet w wieku rozrodczym, wegetarian i wegan (niższa biodostępność żelaza zawartego w produktach roślinnych), osób stosujących diety eliminacyjne oraz sportowców.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-Curcumin

Dzięki innowacyjnej technologii Liposovit®-Curcumin, polegającej na zamknięciu w liposomach naturalnej kurkuminy oraz poddaniu uzyskanego produktu procesowi suszenia, przełamano obiektywne ograniczenia w możliwościach szerokiego wykorzystania tej hydrofobowej substancji aktywnej jako składnika suplementów diety. Zwiększenie biodostępności Liposovit®-Curcumin w porównaniu z konwencjonalną kurkuminą, wzmacnia aktywność funkcjonalną produktu. Dzięki temu może on skuteczniej wspierać organizm w prewencji infekcji oraz przewlekłych schorzeń niezakaźnych.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-K2

Liposovit®-K2 to liposomalny, pozyskany w drodze naturalnej fermentacji menachinon-7 (MK-7). Ta rozpuszczalna w tłuszczach witamina nie jest syntetyzowana przez człowieka, stąd istotne jej źródło stanowią wysokiej jakości suplementy diety. Zastosowane przez nas nowatorskie rozwiązanie technologiczne zwiększa stabilność i biodostępność menachinonu-7 w porównaniu z jego konwencjonalną postacią oraz istotnie poszerza możliwości aplikacyjne produktu. Liposovit®-K2 zaleca się w postępowaniu wspierającym organizm w zachowaniu prawidłowego krzepnięcia krwi oraz utrzymaniu zdrowych kości.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-Mg

Liposovit®-Mg to liposomalny magnez w postaci proszku, otrzymany dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, opracowanej w celu przełamywania barier absorpcyjnych organizmu. Zamknięcie magnezu wewnątrz pęcherzyka liposomalnego determinuje jego wysoką biodostępność. Dzięki temu nasz nowatorski produkt wielokierunkowo wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu.  

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-Mg Direct

Liposovit®-Mg DIRECT to granulowana forma liposomalnego magnezu, łącząca zalety lipidowych nanonośników substancji aktywnych oraz korzyści płynące ze stosowania granulatu. Dzięki temu, umożliwia ona istotne podniesienie efektywności suplementacji magnezu w produktach szybko rozpuszczających się i/lub formułach przeznaczonych do bezpośredniego spożycia.  

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit®-Zn

Liposovit®Zn to liposomalny cynk (cytrynian) w postaci proszku, otrzymywany dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mającej na celu przełamanie barier absorpcyjnych organizmu. Opracowany przez nas produkt wyróżnia się wysoką aktywnością funkcjonalną, znacznie zwiększoną – w porównaniu do płynnych zawiesin liposomalnych – stabilnością przechowywania i wygodą stosowania.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

© 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt www: 84.pl
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle