Farmacja i suplementy diety

Witaminy i minerały liposomalne

Liposovit-B12

Liposovit-C DIRECT

Nasz najnowszy produkt - liposomalna witamina C w formie granulowanej - LIPOSOVIT C-DIRECT jest przeznaczony do stosowania zarówno w saszetkach do rozpuszczania jak i do bezpośredniego spożycia.
Główne zalety granulowanej, liposomalnej formy to:
- niższa higroskopijność,
- łatwiejsze i szybsze rozpuszczanie,
- zwiększona sypkość,
- zmniejszone pylenie produktu,
- wygodne dozowanie.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit-C

Liposomalna witamina C to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość i najnowszą technologię opracowaną w celu przełamania barier absorpcyjnych organizmu. Zamknięcie witaminy C wewnątrz cząsteczki liposomu determinuje jej wysoką biodostępność oraz stabilność. Unikatowa, liposomalna forma umożliwia transport celowany, który zapewnia łatwą penetrację witaminy C do komórek.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit-D3

Korzystając z innowacyjnej technologii zamykania substancji aktywnej w cząsteczkach nano –lipidów, Liposomalna witamina D3 to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość i maksimum działania. Unikatowa liposomalna otoczka pomaga ominąć bariery trawienne, chroniąc witaminę D3 przed zniszczeniem oraz transportować witaminę D3 bezpośrednio do komórek organizmu. Dzięki nowoczesnej formule Liposomalna witamina D3 charakteryzuje się zwiększoną biodostępnością oraz stabilnością przez co skutecznie wspiera nasze zdrowie.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit-D3 VEGAN

D3, Liposovit®-D3 VEGAN cechuje zwiększona wchłanialność i wyższa biodostępność.
Podniesienie efektywności suplementacji sprawia, że nasz nowoczesny — w pełni biokompatybilny — produkt skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

Liposovit-kurkumina

Liposovit-Mg

Liposovit-Mg Direct

Liposovit-Zn

© 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt www: 84.pl
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle