+48 22 666 29 94
English
Français
Unia
Europejska

Kontakt

Dane firmowe

BART Sp. z o. o. Sp. K
ul. Norwida 4, 05-250 Słupno

NIP: 1180741884
KRS: 0000573068
BDO: 000102629

tel.: +48 22 666 29 94
email: info@bart.pl

Współrzędne: 52.379297, 21.150485;
GPS: 52°22’45.5″N 21°09’01.8″E

Formularz kontaktowy

    Dział handlowy

    Michał Zarzecki

    Dyrektor ds. sprzedaży

     
    zarzecki@bart.pl

    probiotyki
    witaminy i minerały
    produkty specjalistyczne

    Daniel Zarzecki

    General Product & Business Development Manager

    +48 539 537 113 daniel.zarzecki@bart.pl

    kolageny
    keratyna
    aminokwasy
    oleje rybie
    olej z alg
    owies instant
    hydrolizaty i pochodne

    Przemysł spożywczy

    Anna
    Drożdżek

    Business Development Manager

    +48 501 614 889
    anna.drozdzek@bart.pl

    barwniki i żywność barwiąca
    ekstrakty drożdżowe
    żelatyna
    substancje słodzące
    płatki karmelowe

    Paweł
    Kafara

    Business Development Manager

    +48 722 110 155
    pawel.kafara@bart.pl

    enzymy
    aromaty wytrawne
    środki odpieniające
    krzemionki
    browarnictwo i winiarstwo
    białka mleka

    Anna
    Hołownia

    Manager Sprzedaży

    +48 722 110 156
    anna.holownia@bart.pl

    aromaty
    błonniki
    guma arabska i mieszanki
    naturalna kofeina

    Paula
    Oktaba

    Manager Sprzedaży

    +48 604 141 106
    paula.oktaba@bart.pl

    barwniki i żywność barwiąca
    substancje słodzące

    Monika
    Stasiorczyk

    Specialista ds. handlowych

    +48 532 748 785
    monika.stasiorczyk@bart.pl

    Przemysł farmaceutyczny 

    Agnieszka Pasiorowska

    Manager Sprzedaży

    +48 693 079 526
    agnieszka.pasiorowska@bart.pl

    brandowe surowce premium
    substancje czynne (API)
    ekstrakty roślinne
    witaminy

    Justyna
    Kacprzak

    Manager Sprzedaży

    +48 501 614 894
    justyna.kacprzak@bart.pl

    kapsułki
    substancje pomocnicze

    Agnieszka
    Winek

    Manager Sprzedaży

    +48 604 142 455
    agnieszka@bart.pl

    substancje pomocnicze
    LOLA (l-asparaginian l-ornityny)
    węglan wapnia granulowany

    Małgorzata Jurska

    Manager ds. obsługi klienta

     
    malgorzata.jurska@bart.pl

    probiotyki
    witaminy i minerały
    produkty specjalistyczne

    Daria
    Drałus

    Specjalista ds. handlowych

    +48 693 653 185
    daria.dralus@bart.pl

    Wojciech Zakrzewski

    Specjalista ds. Handlowych

    +48 539 537 115
    wojciech.zakrzewski@bart.pl

    Dział eksportu

    Żaneta
    Adamczyk

    Kierownik ds. Eksportu – Rynki Zachodnie

    +48 603 134 333
    zaneta.adamczyk@bart.pl

    Tomasz Kostrzewa

    Kierownik ds. eksportu- Rynki Wschodnie

    +48 539 774 399
    tomasz.kostrzewa@bart.pl

    Małgorzata Budek

    Export Manager

    +48 693 079 215
    malgorzata.budek@bart.pl

    Bogna Kordowicz

    Specjalista ds. handlowych

    +48 539 734 751
    bogna.kordowicz@bart.pl
    © 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
    projekt www: 84.pl
    magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle