O firmie BART

Firma BART jest producentem i dystrybutorem surowców oraz dodatków do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Firma powstała w 1996 roku. Nasze biuro, magazyn oraz zakład produkcyjny znajduje się w Słupnie koło Warszawy.

W branży spożywczej oferujemy produkowane przez nas barwniki naturalne i żywność barwiącą, aromaty oraz emulsje/koncentraty do napojów. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo substancje zagęszczająco-stabilizujące, enzymy, ekstrakty drożdżowe, substancje słodzące, ekstrakty roślinne, różnego rodzaju produkty specjalistyczne i inne.

Dla przemysłu farmaceutycznego dostarczamy: kapsułki, probiotyki, ekstrakty roślinne, substancje pomocnicze, substancje czynne (API), kolageny, oleje rybie, aminokwasy, naturalne produkty specjalistyczne i inne.

Nasze surowce i produkty importujemy bezpośrednio od sprawdzonych dostawców z Europy, Ameryki Południowej i Azji. W wielu przypadkach jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem zagranicznych producentów i koncernów na terenie Polski.

Przyczyna sukcesu firmy BART tkwi w kompleksowej ofercie produktów specjalistycznych, profesjonalnej i szybkiej obsłudze oraz elastyczności w działaniu. Dzięki obserwacji i dostosowywaniu się do rynkowych trendów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dynamiczny rozwój firmy potwierdza rokroczny wzrost obrotów. Naszym celem jest zwiększenie udziału eksportu w sprzedaży, który realizujemy między innymi przez regularne uczestnictwo w takich targach zagranicznych jak Food Ingredients Europe, Prosweets czy Gulfood Manufacturing w Dubaju.

Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie, a nowych klientów zapraszamy do współpracy!