O nas

BART jest producentem i dystrybutorem surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Firma została założona w 1996 roku. Nasza siedziba główna, magazyn i zakład produkcyjny znajdują się w Słupnie pod Warszawą. Kluczowi klienci BART znajdują się w Polsce i krajach sąsiednich. Zdobyliśmy zaufanie największych klientów krajowych i międzynarodowych.

Dla przemysłu spożywczego produkujemy barwniki naturalne, aromaty i emulsje. W naszej ofercie można również znaleźć substancje zagęszczające i stabilizujące, enzymy, ekstrakty drożdżowe, słodziki, ekstrakty roślinne, różnego rodzaju produkty specjalistyczne i inne.

Dla przemysłu farmaceutycznego dostarczamy: kapsułki, probiotyki, ekstrakty roślinne, substancje pomocnicze, substancje aktywne (API), kolageny, oleje rybne, aminokwasy, naturalne produkty specjalistyczne i inne.

Substancje i produkty są importowane bezpośrednio od najlepszych dostawców z Europy, Ameryki Południowej i Azji. W wielu przypadkach jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem międzynarodowych producentów w Polsce.

Tajemnicą sukcesu BART jest kompleksowa oferta specjalistycznych produktów, profesjonalna i szybka obsługa klienta oraz elastyczność działania. Dzięki obserwacji i dostosowaniu do trendów rynkowych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Intensywny rozwój firmy potwierdza coroczny wzrost obrotów. Naszym celem jest zwiększenie wielkości eksportu i udziału w przychodach firmy, które realizujemy między innymi poprzez regularne uczestnictwo w takich targach, jak Food Ingredients Europe, Prosweets i Gulfood Manufacturing w Dubaju.

Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom za zaufanie, którym nas obdarzyli i czekamy na współpracę z nowymi klientami!