O nas

BART jest producentem i dystrybutorem surowców i dodatków dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.
Firma została założona w 1996 roku. Nasza siedziba główna, magazyn i zakład produkcyjny znajdują się w Słupnie pod Warszawą. 
Kluczowi klienci BART znajdują się w Polsce i krajach sąsiednich. Zdobyliśmy zaufanie największych klientów krajowych i międzynarodowych.
Dla przemysłu spożywczego produkujemy barwniki naturalne, aromaty i emulsje. W naszej ofercie można również znaleźć substancje zagęszczające i stabilizujące, enzymy, ekstrakty drożdżowe, słodziki, ekstrakty roślinne, różnego rodzaju produkty specjalistyczne i inne.
Dla przemysłu farmaceutycznego dostarczamy: kapsułki, probiotyki, ekstrakty roślinne, substancje pomocnicze, substancje aktywne (API), kolageny, oleje rybne, aminokwasy, naturalne produkty specjalistyczne i inne.
Substancje i produkty są importowane bezpośrednio od najlepszych dostawców z Europy, Ameryki Południowej i Azji. 
W wielu przypadkach jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem międzynarodowych producentów w Polsce.
Tajemnicą sukcesu BART jest kompleksowa oferta specjalistycznych produktów, profesjonalna i szybka obsługa klienta oraz elastyczność działania.
Dzięki obserwacji i dostosowaniu do trendów rynkowych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Intensywny rozwój firmy potwierdza coroczny wzrost obrotów.
Naszym celem jest zwiększenie wielkości eksportu i udziału w przychodach firmy, które realizujemy między innymi poprzez regularne uczestnictwo w takich targach, jak Food Ingredients Europe, Prosweets i Gulfood Manufacturing w Dubaju.
Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom za zaufanie, którym nas obdarzyli i czekamy na współpracę z nowymi klientami!
© 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt www: 84.pl
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle