R&D

Firma BART posiada bardzo aktywny dział badań i rozwoju. Tworzymy receptury zgodne z najwyższymi kryteriami jakościowymi.
Nasz unikatowy „know – how” umożliwia opracowywanie szerokiego zakresu barwników, aromatów oraz innych dodatków w formie proszków lub płynów o wymaganym stężeniu. Nowocześnie wyposażone zaplecze laboratoryjne pozwala przygotowywać kompleksowe rozwiązania, minimalizując czas i koszty wdrożenia w docelowej linii technologicznej.
Proces badawczy jest nierozłącznie wpisany w wizerunek naszej firmy. Opracowanie produktu niejednokrotnie wymaga interdyscyplinarnych umiejętności, dlatego nasz zespół składa się z naukowców z tytułem doktora i magistra kierunków takich jak technologia żywności, chemia, biotechnologia oraz dietetyka. To, co nas wyróżnia, to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, uważna obserwacja rynku i jego potrzeb. Nie ulegamy trendom, ale je kreujemy. Naszym mottem jest „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” – Johann Wolfgang von Goethe.
Niezależnie od działalności badawczej, firma BART dysponuje oddzielnym laboratorium analiz, w którym wszystkie wytwarzane i przychodzące do nas produkty podlegają rygorystycznej kontroli w celu potwierdzenia ich jakości.
© 2020 BART | Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt www: 84.pl
magnifiercrossmenuchevron-downcross-circle